Gin-Medical jest firmą specjalizującą się w dystrybucji sprzętu, narzędzi i wyrobów medycznych z zakresu ginekologii i uroginekologii. Współpracuje z kilkudziesięcioma szpitalami i klinikami w całej Polsce. Nieustannie wprowadza nowe produkty w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Ostatnim odkryciem firmy wprowadzonym na polski rynek jest innowacyjne urządzenie do terapii schorzeń uroginekologicznych wysoce skoncentrowanym tlenem i niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Więcej informacji na stronie GIN-MEDICAL.

 

 

Fenice Sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek najwyższej jakości i bezpiecznych preparatów do profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i         anti-aging. Misją firmy Fenice Sp. z o.o.  jest nie tylko sprzedaż, ale również prowadzenie profesjonalnych szkoleń z różnych dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. W 2005 roku stworzyli własne Centrum Szkoleniowe i na swoim koncie mają wiele szkoleń zatwierdzonych i finansowanych przez fundusze europejskie, w których przeszkolonych zostało tysiące lekarzy. 

 

 

 

 

 

 

Firma specjalizuje się w dystrybucji urządzeń wykonanych w najnowszych technologiach dla medycyny estetycznej, kosmetologii oraz wybranych dziedzin chirurgii. Głównym trzonem oferty Shar-Pol są systemy laserowe.